RGB Party

Ako už iste mnohí viete, tento rok sa nekoná už tradičný Metodov ples. Možno sa pýtate, prečo? Veď to bola celkom vydarená akcia s dlhoročnou tradíciou. Veď nahliadnite do fotogalérie, ako sme sa mali po minulé roky. Tento rok sme sa rozhodli to spraviť inak!

Spojili sme sily a spolu s našimi bratmi zo Spoločenstva Dobrého Pastiera organizujeme skvelú, nezabudnuteľnú, akčnú, zábavnú a nadupanú RGB PARTY!

Okrem klasického významu RGB – farebný model red – green – blue, to má aj ďalší hlboký význam. No predsa Rimaci – Greci – Boh! Každé s každým popretkávané. Tak ako tieto tri farby spolu vedia vytvoriť celé spektrum farieb, aj my dokážeme oveľa viac, keď pôjdeme do toho spolu. Tak prečo by sme to neodštartovali poriadnou zábavou?!

A teraz k veci!

Nič si neplánuj v pondelok 26.12.2016, pretože od 19:30 až do kedy budeš vládať, stráviš skvelý čas v jedálni na cirkevnej škole Starej Ľubovni. 

O hudbu, svetelnú a dymovú šou sa nám postará skvelý DJ PetrixSúčasťou je aj tombola so zaujímavými cenami. Tombolové lístky za symbolickú sumu 0,5€ si môžeš zakúpiť priamo na mieste.

Symbolicky k téme párty je každý účastnik povinný prísť s nejakým výrazne farebným prvkom oblečenia. Šatka, šál, čiapka, tričko, ponožky, rukavice, kukla… to je na tebe! 🙂

Bude pre teba pripravené aj malé občerstveničko, ale samozrejme, ak máš túžbu prispieť niečim fajnučkým, napríklad šalátom, chlebíčkami, koláčom a podobne, neváhaj a zober to so sebou, hladné popolnočné žalúdky ti poďakujú!

A na záver? Koľko to vlastne celé bude stáť?

Vstupenka na RGB PARTY stojí len 2€! Takže uskromni sa o 5 horaliek alebo 2 pivá, alebo pol kila kuracích rezňov, alebo o výmenu baterky do tvojich hodiniek.

Na zábavu môže prísť každý – no my, kresťania, chceme vydávať svetu svedectvo o tom, že zdrojom našej radosti nie je vysoké percento liehovín, či iných mládeži nedostupných látok – naša radosť je od Boha! 🙂

RGB Party 2016

 

 

Juliána Melicherová

zdieľaní