sha_logo_colorŠkola hudobného animátora – séria formačných stretnutí pre všetkých tých, ktorí sa túžia stať hudobnými animátormi našej farnosti.

Kto je animátor?
Každý človek, zapálený pre službu, s ochotou viesť druhých ľudí, tvoriť nové veci, …

Prečo ŠHA?
Túžime, aby naša služba vo farnosti bola vykonávaná z lásky. Zmyslom služby je Boh, nie ľudia. Hudba a spev je dar od Boha, ktorý chceme rozvíjať naplno. Potrebujeme v tom neustále rásť a napredovať. Stojatá voda smrdí. Chceme sa hýbať, učiť sa nové veci, formovať nových, mladých ľudí. Každý človek prináša niečo nové, niečo zo seba. Spolu vieme ísť do nových vecí.

Služba hudobného animátora je rovnako dôležitá, ako iná služba. V tejto službe potrebujeme rásť teoreticky a hlavne prakticky. Túžime poskytnúť novým členom naše osobné skúsenosti, oboznámiť ich s dôležitými prvkami tejto služby a hlavne preniesť to do praxe.

Čo potrebujem splniť, aby som sa mohol prihlásiť?
Ak ti horí srdce pre hudbu, túžiš oslavovať Boha takýmto spôsobom a slúžiť druhým ľuďom, viesť ich hudobne, je to pre teba! Nevadí, že ešte nevieš dokonale hrať na nástroji – všetko sa dá praxou „namakať“. Podstatná je tvoja odhodlanosť ísť do toho naplno.

Ako to bude prebiehať?
Budeme sa stretávať 2x do mesiaca, väčšinou každú druhu sobotu od 14:00 do 16:00 v priestoroch KPC (pod gr. kat. chrámom). Okrem toho, že sa spoznáme, naučíme sa dôležité veci o tejto službe, venujeme veľa času praxi, teda učeniu sa piesní, praktických rád a časom sa postupne zapojíme do služby vo farnosti.

Celé je to ZADARMO! Chceme len tvoju túžbu a tvoj čas. Ideš do toho?

Prihlás sa pomocou prihlasovacieho formulára. Prvé stretnutie bude 29. októbra o 14:00 v KPC.

sha_pozvanka

Teší sa na teba Juliána Melicherová a Ondrej Tokarčík.

zdieľaní