Dobrodružstvo s Kristom – 7 dní plných objavovania a spoznávania. Je to akcia zameraná pre mladých od 15 rokov, ktorým už nestačí to, čo žijú, ale chcú spoznávať nové veci a ísť ďalej a hlbšie – na Nový Level . Nový Level vo vzťahu k ľudom aj k sebe, ale hlavne na Nový Level vo vzťahu s Bohom.

Vieš, že si bol stvorený pre väčšie veci, nestačí ti to čo žiješ teraz, ale chceš ísť ďalej ? TAK POĎ!!!


Kedy a kde?  Od 7. do 13. Augusta 2017 v obci Lúčka (pri Lipanoch) v rekreačnom zariadení Lúčka – potoky.

Cena je  60€. Ale ak by cena mala byť jedinou prekážkou, prečo nemôžeš ísť, tak sa neboj nás kontaktovať a spolu to vyriešime. Takisto je tu možnosť súrodeneckej zľavy.

So sebou si nezabudni zobrať:
Sv. písmo, zápisník, pero, oblečenie do každého počasia, prezúvky, hygienické potreby, vlastnú fľašu, čestné prehlásenie o zdravotnom stave, lieky (ak nejaké používaš).

Prihlásiť sa môžeš najneskôr do 31.7.2017 prostredníctvom  online formulára 

Stiahni si čestné prehlásenie o zdravotnom stave,  vyplň ho a daj podpísať SVOJÍM LEKÁROM tesne pred odchodom (kvôli aktuálnosti). Ak si z okolia Starej Ľubovne, peniaze môžeš priniesť Lukášovi Ogurčákovi (Ogimu), alebo môžeš zaplatiť aj na mieste. Taktiež sa dá platiť aj prevodom na účet (je potrebné sa s nami vopred dohodnúť).

Viac informácií budeme postupne dopĺňať.

V prípade nejasností, otázok alebo čohokoľvek nás neváhaj kontaktovať:

Lukáš Ogurčák – Ogi: 0948 155 766, lukasogurcak6@gmail.com
Ondrej Tokarčík: 0902 777 342 otokarcik@gmail.com

Tešíme sa na teba!  


Taktiež si môžeš pozrieť a zdieľat video pozvánku, ktorú máme požičanú od Godzonu (s ich dovolením), ale presne vystihuje to, do čoho chceme vykročiť.

 

zdieľaní