Pozývame ťa na Dobrodružstvo s Kristom

Dobrodružstvo s Kristom 2018

Ako každý rok, tak aj tento chceme využiť leto naplno. A toto leto chceme znova prežiť Dobrodružsvo s Kristom #Ja som Cesta, Pravda, Život, lebo vieme, že život s ním nie je nikdy nuda. My sme to zažili a chceme sa s tým podeliť, a nenechať si to len pre seba.

Dobrodružstvo s Kristom je letný tábor pre mladých vo veku od 12 do 16 rokov, ktorí nechcú leto presedieť iba doma, ale chcú objaviť niečo nové, zažiť priateľstvo, radosť, dobrodružstvo, spoločenstvo a mnoho iných úžasných vecí.

Je to už tretí ročník a každý je iný, určite to nie je len jednorazová akcia, ale pozvanie do skutočného dobrodružstva, do nového života, v ktorom nuda nemá miesto. Dobrodružstvo, v ktorom môžu vzniknúť nové priateľstvá, a to aj na celý život.

Čo k tomu potrebuješ?

Prihlás sa najneskôr do pondelka 16.7. (prihlášku nájdeš dole), zarezervuj si dátum 23.-29.7.2018, zavolaj aj svojich kamarátov a spolu sa stretneme na Sulíne, kde zažijeme super čas. Cena je 50 eur (ale vieme dať súrodeneckú zľavu). Budeš potrebovať ešte spacák, Bibliu, zápisník a pero, modlitebnú knižku, oblečenie sviatočné aj do prírody, prezuvky. Taktiež budeš potrebovať › čestné vyhlásenie o zdravotnom stave ‹. Vytlač si ho, vypíš a prines. Pozor! Podpis lekára nesmie byť starší ako 3 dni pred začiatkom tábora.

Dôkazom toho, že Dobrodružsvo je viac než len tábor, je aj to, že v animátorskom tíme budú hlavne tí, ktorí pred 4 rokmi boli na Dobrodružste s Kristom ako účastníci, ale rozhodli sa pokračovať ďalej v spoločenstve. A nižšie si môžeš prečítať ich svedectvá a pocity z toho, čo zažili, keď boli na Dobrodružstve s Kristom oni.


„Na prvom Dobrodružstve s Kristom som spoznal Ježiša, ale zistil som, že nestačí ho iba spoznať. Milovanú osobu nemôžeme iba spoznať a nevenovať jej čas, lebo potom ostáva iba milovanou osobou, nie milovaná osoba,..aj keď som sa odklonil od Cesty, ktorá viedla k poznaniu Ježiša, Jeho láska, ktorou ma miloval, si ma získala znovu, vytiahla ma z prachu smrti, hriechu, alkoholu cigariet a špiny, očistila ma a znovuzrodila ma pre Ježiša Krista, dnes viem komu patrím, našiel som v ňom presne to, čo som hľadal všade možne, len nie u neho..“  Filip

„Dobrodružstvo s Kristom bol pre mňa čas, kedy som naozaj spoznala, kto je Kristus, Boh. Spoznala som, že to nie je iba náboženstvo a povinnosť, ale vzťah. Spoznala som, že kto je On, ale aj to, kto som ja. Hlavne, že som milovaná a vzácna, nie len niekto z davu, ale naozaj Jeho dieťa.“   Janka

„Môj život s Bohom už od mala spočíval na každodennej modlitbe, kedy som sa obraciala na Boha s prosbami aj vďakmi. Na dobrodružstve s Kristom som však pochopila, že Boh túži po mne celej a že chce vstúpiť do môjho života naplno. Keď sa teraz pozerám na to spätne, rozhodnutie mu to dovoliť mi zmenilo celý život a smiem povedať, že až pri Bohu som našla skutočné dobrodružstvo. A ani zďaleka nie len to .“  Paťa


 

Veľmi sa na teba tešíme, ak by si sa chcel niečo spýtať, neváhaj nás kontaktovať.

Ak si chceš pozrieť, ako to vyzeralo na prvom Dobrodružstve alebo celkovo ako vyzerá život v spoločenstve, mrkni na videá nižšie.

 

Každý deň môžeme zažívať úžasné Dobrodružstvo, len do toho treba vstúpiť. Nenechaj si ujsť príležitosť! Poď do toho s nami!

Prihlásiť sa môžeš na tomto odkaze: https://goo.gl/7L42X1

zdieľaní