Metodov ples

Už po tretíkrát som mala tú možnosť spoluorganizovať tradičný ples nášho spoločenstva s názvom Metodov ples. Priznám sa, tešila som sa naňho už od minulého plesu, a s prípravami sme začali už od septembra. Predsa je za tým množstvo vybavovačiek, nabehaných kilometrov, množstvo poslaných mailov, či telefonátov. Každý rok prinesie niečo nové. Učíme sa z chýb, berieme si to, čo bolo dobré, a snažíme sa urobiť všetko pre to, aby tento ples bol pre ľudí časom, kde si môžu oddýchnuť po sviatkoch, zabaviť sa a stráviť čas s priateľmi.

Tento rok bol aj pre nás výnimočný. Nedržíme sa tradícií, skúšame nové veci, niečo vyjde, niečo zase nie.
Prvou zmenou bol DJ. Pozvali sme DJ Scary-ho, aby nám ponúkol poriadnu dávku skvelej hudby. Pochutnali sme si na skvelej večeri, ktorú nám pripravil Salaš u Franka. Pozháňali sme 66 cien do tomboly s celkovou hodnotou takmer 850€! Chceme pogratulovať víťazovi hlavnej ceny tabletu iPad Mini a zároveň ďakujeme všetkým štedrým sponzorom.

Ak už som pri ďakovaní, určite chcem veľmi poďakovať Dominike Štecovej, že sme to spolu zvládli aj tento rok 🙂 Takisto celému spoločenstvu, ktoré nám pomohlo s prípravami a určite aj o. Jozefovi Paraskovi za poskytnutie priestorov.

Vo fotogalérií nájdete fotky a video z plesu 🙂

metodovples_footer

Leave a Comment

zdieľaní